szeptember, 2020

Szeptember 4. (péntek)

17:00-18:00          Arif Erdem Ocak koncert

Szeptember 5. (szombat)

11:00-13:00          Garay-Nagy Norbert – szimbolizmus a Türbe kertben: festészeti workshop (regisztrációhoz kötött: info@gulbabaalapitvany.hu)

11:00-12:00          Jablonkay Judit és Kasza Roland klasszikus török misztikus koncertje

13:00-13:15          Egy findzsányi történelem – a kávé útja Magyarországra – kiállításmegnyitó

Az eseményt megnyitja:

Kakas Zsófia, a Gül Baba Türbéje Örökségvédő Alapítvány vezérigazgatója

Kiss Imre, a Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum igazgatója

Balogh Ádám, a Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum muzeológusa

13:15-13:45          A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum muzeológusának tárlatvezetése

15:00-16:30          Türbe Túra Kovács Gergővel: vezetett séta a Türbében és közvetlen környezetében (regisztráció a facebook eseményben létrehozott linken keresztül)

17:00-18:00          Jablonkay Judit és Kasza Roland klasszikus török misztikus koncertje

A nap folyamán a Hungari Dzsebedzsi Kulturális Hagyományőrző és Sportegyesület jóvoltából autentikus környezetben várjuk kedves vendégeinket történelmi kalandjátékokkal, miniatúra festőműhellyel, valamint kulturális foglalkozásokkal. Ezen felül arcfestéssel és csillámtetoválással is kedveskedünk az érdeklődőknek.

Szeptember 6. (vasárnap)

11:00-13:00          Garay-Nagy Norbert – impresszionizmus a Türbe kertben: festészeti workshop (regisztrációhoz kötött: info@gulbabaalapitvany.hu)

12:00-13:00          Jablonkay Judit és Kasza Roland klasszikus török misztikus koncertje

14:00-14:15          Gyermekrajz kiállításmegnyitó

Az eseményt megnyitja:

Kakas Zsófia, a Gül Baba Türbéje Örökségvédő Alapítvány vezérigazgatója

Garay-Nagy Norbert, Príma Primissima-díjas festőművész

14:15-15:15          Kaláka együttes koncertje

16:00-17:30          Türbe Túra Kovács Gergővel: vezetett séta a Türbében és közvetlen környezetében (regisztráció a facebook eseményben létrehozott linken keresztül)

17:00-18:00          Az Örökifjú Zenebarátok Kórusának záró koncertje

A Gül Baba Kulturális Központ és Kiállítóhely elérhetőségei:

weboldal: www.gulbabaalapitvany.hu

Facebook: Gül Baba Türbéje Örökségvédő Alapítvány

Instagram: gulbabaturbeje_official

email: info@gulbabaalapitvany.hu

cím: 1023 Budapest, Mecset utca 14.

Az eseményekre való belépés ingyenes.

A vírushelyzet miatt az események korlátozott létszámban látogathatók.

Zárt térben a szájat és orrot eltakaró maszk használata kötelező!

Megértésüket köszönjük!

Idő

4 (Péntek) 17:00 - 6 (Vasárnap) 18:00

Hozzászólás írása